ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28110 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Olympijské hry na Radioužurnálu: živě přímo ze sportovišť

0 Redakce 26.7.2012

Začíná sportovní akce roku – letní olympiáda v Londýně, která přitahuje pozornost lidí z celé planety. Česká televize nabídne během konání her na programech ČT4 a ČT2 48 hodin vysílání denně. Olympijský program předpokládá 468 přenosů a celkem 768 hodin olympijského vysílání. Vůbec poprvé v historii bude mít ČT své olympijské studio přímo v dějišti olympijských her. Pokud byste ovšem nestíhali být neustále na příjmu televize, ale chcete zůstat v obraze – poslouchejte Radiožurnál, ten do Londýna vysílá svůj početný reportérský tým.

Přímo v dějišti bude sportovní klání sledovat desetičlenný tým Českého rozhlasu, který má na olympiádu exkluzivní vysílací práva. Z olympijského studia bude Radiožurnál přinášet kompletní zpravodajství po celý den. Reportéři budou na všech olympijských sportovištích, kde půjde českým sportovcům o medaile, připraveni okamžitě vstoupit do vysílání a přiblížit posluchačům dramatické a emotivní okamžiky her v přímém přenosu.

Z olympijského studia bude Radiožurnál vysílat každý den od 27. července do 12. srpna kompletní zpravodajství a přímé vstupy. Do zákulisí her navíc zavede posluchače dvakrát denně v 7:20 a 15:20 Olympijský deník Jiřího Hoška a v 8:40 stanice odvysílá Olympijské fejetony Miroslava Augustina.

Aktuální zpravodajství z XXX. letních her budou přinášet i soukromé rozhlasové stanice. Jedině Český rozhlas má ale možnost přímých vstupů ze sportovišť přímo v době konání.