ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5564 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Ojedinělá ranní show v angličtině

0 Redakce 6.9.2007

Od září má pražské Expresradio ojedinělou ranní show. Od ostatních rádií se liší v tom, že je v angličtině. Moderátora Dr. Boba, kterého posluchači Expresradia dobře znají z podvečerního pořadu EEE, každé ráno doplňuje zprávař, takže posluchači nepřijdou o informace o počasí a dopravě v českém jazyce a zároveň se mohou procvičit v angličtině.
Pusťte si ranní show “Expres Drive” Dr. Boba, každý všední den, od 7:00 do 10:00…Není to tak úplně čistá angličtina, ale rozhodně za ní stojí Dr. Bob!

Ve spolupráci se známým pražským klubem jsme připravili nový pořad Mecca Music Mix s Honzou Novotným, každou středu mezi 21.00-23.00 hodinou se mohou posluchači těšit na exkluzivní sety našich i zahraničních DJ´s.

Hvězdy Expresradia, Miloš Pokorný a Roman Ondráček, moderátoři opravdu netradiční rundfunkshow WOW! slaví třetí rok ve vysílání Expresradia.
A aby v tom nebyli sami, celé září s nimi budou každou středu vysílat neobyčejné osobnosti. Začínáme fotografem Janem Saudkem ve středu 5.9. od 16.00 hodin, poté následuje Michael Kocáb, Jan Kraus a Jiří Bartoška.

Poslouchejte Expresradio online