ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12439 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Ochrankář Britney Spears píše o tajemstvích

0 Redakce 19.1.2012

Fernando Flores, jednatřicetiletý bývalý ochrankář americké zpěvačky Britney Spears, podepsal kontrakt za milion dolarů. Za tuto mimořádně zajímavou částku má napsat knihu a tom, jaké to bylo pro zpěvačku pracovat.

Flores neskrývá, že součástí knihy jsou především pikantní historky ze zákulisí, které se týkají sexuální hrátek zpěvačky. Sdělil to v rozhovoru pro bulvární list The Sun.

Britney má ohromný sexuální apetit. Z toho, co mi vyprávěla, vím, že na jejích koncertních turné se děly neskutečné věci,“ řekl. „Slyšel jsem historky o trojkách, orgiích, holkách, které naprosto povolily uzdu svých sexuálních fantazií. Říkala mi třeba, že jednou s ní na turné jela skupina mladých tanečnic a tanečníků. Každý den se prý pak konaly divoké mejdany, jejichž nedílnou součástí byly alkohol i drogy.

V rozhovoru také sdělil, že mu Britney ukázala fotografii, na které se skupinou dívek dovádí v bazénu. Dodal, že je přesvědčen, že to neskončilo pouze u plavání.

Ten snímek byl velmi erotický a Britney mi řekla, že podobné věci se děly během několika turné. Když jsem se jí zeptal, co má na mysli, řekla mi, že na to s holkama občas skočily se vší razancí.

Fernando Flores knihu momentálně dopisuje. Jeho vztah se zpěvačkou je nicméně poznamenán konfliktem, kvůli kterému na ni podal žalobu. Stěžuje si, že během své práce u ní byl několikrát sexuálně obtěžovaný. Proces začal na začátku letošního roku.

Termín vydání knihy zatím není znám.

JŠp