ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7484 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Nový videofilm na Medic TV

0 Redakce 25.4.2008

Nový videofilm z otevření již osmého centra Asklepionu – Kliniky a institutu estetické medicíny v hotelu Dvořák v Karlových Varech!

Internetová televize Medic TV (www.medictv.cz), která byla spuštěna letos v březnu, přináší každý týden novinky nejen z oblasti estetické medicíny, ale informuje pravidelně o nejnovějších trendech a poznatcích světové medicíny z mnoha dalších lékařských oborů prostřednictvím videoreportáží.

Tento týden v novinkách najdete kromě jiného také videopozvánku na veletrh estetické medicíny Medicína proti stárnutí 2008 v Karlových Varech v hotelu Thermal 2. května 2008 a film o novém laserovém a kosmetickém centru Asklepion v karlovarském hotelu Dvořák. Nová pobočka nabízí klientům ošetření nejmodernějšími přístroji. Laserové centrum, dermatologie, je prvním z oborů, které kapitolu krásy, zdraví, mládí pomáhá řešit. Asklepion je vybaven lasery tak, že je schopen nabídnout všechna známá ošetření, a to dokonce s tím, že některé problémy může ošetřit i čtyřmi druhy přístrojů, aby mohl být pro klienta vybrán optimální postup. Samozřejmostí je stálé doplňování a obměňování přístrojů podle toho, jak je světová věda a medicína neustále vyvíjí a zdokonaluje.

Asklepion vedle zmíněné pobočky otevřel i luxusní obchod francouzské značky Guerlain, který je opět potvrzením toho, že zdraví a krása jsou klientům nabízeny komplexně a v nejvyšší kvalitě. Více na www.medictv.cz.