ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 10862 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Nový singl Kylie Minogue na Evropě 2

0 Redakce 9.10.2007

Ve středu 10. 10. 2007 uvede Evropa 2 jako první rádio v Česku nový singl australské zpěvačky Kylie Minogue s názvem 2 Hearts.

Připojí se tak k celosvětové premiéře singlu v v 8.50 hodin ráno a posluchači Evropy 2 budou mít možnost uslyšet skladbu exkluzivně během celého vysílacího dne.

Singl 2 Hearts je součástí dlouho připravovaného alba Kylie Minogue, alba, které vyjde 26. listopadu pod symbolickým názvem „X“. Jde mimo jiné o desáté album v řadě.

Kylie Minogue vydala své poslední řadové album v roce 2003. Poté následovala rekapitulace – výběrové dvojalbum s dvěma novinkami – skladbou „I Believe In You“, kterou dala dohromady se Scissor Sisters, a píseň “Giving You Up“.

Veleúspěšné celosvětové koncertní turné v roce 2005, které se mělo skládat z více než padesáti koncertů, musela Kylie přerušit už v květnu. Lékaři jí diagnostikovali rakovinu.

Populární zpěvačka svůj boj s nemocí nakonec vyhrála. Se zkráceným účesem a novou energií se opět vrátila na koncertní pódium koncem roku 2006. Od té doby se věnuje nahrávání, v lednu Kylie vydává své první live double CD Showgirl Homecoming live a připravuje své dokumentárně-koncertní DVD.

DVD bude obsahovat dva disky – první nabídne vizuální záznam koncertní zastávky v Melbourne v rámci jejího loňského “Showgirl Homecoming Tour”, druhý disk pak přináší již několik měsíců avizovaný dvouhodinový dokument s názvem “White Diamond”, kteří je doposud asi nejintimnějším nahlédnutím do soukromí Kylie. Tento dokument se dočká v říjnu premiérového promítání v Anglii, následně bude ještě před vydáním nosiče promítán v několika dalších vybraných kinech po celém světě.

Poslouchejte radio Evropa 2 online