ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15628 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Nový Kontakt od října na regionálních stanicích Českého rozhlasu

0 Redakce PLAY.CZ 4.10.2016

Atraktivní hosté, zvídaví moderátoři – a hlavně posluchači, kteří se mohou hosta sami ptát na to, co je zajímá. Takový je pořad Kontakt, který od října nasadí do svého večerního vysílání regionální stanice Českého rozhlasu.

Nový Kontakt tak naváže na stejnojmenný pořad, který v posledních pěti letech vysílala stanice Dvojka. „Díky zapojení regionálních stanic můžeme výrazně rozšířit okruh hostů, které v tomto pořadu přivítáme. Vybírat budeme ty, kdo rozumí svému oboru, aby posluchači slyšeli opravdu relevantní a užitečné odpovědi na své otázky,“ řekl ředitel regionálního vysílání Českého rozhlasu Jan Menger. Mezi hosty budou lékaři, psychologové, právníci, ale i chovatelé, rádci spotřebitelů a další lidé, kteří mají co říci. A pokaždé budou odpovídat i na dotazy posluchačů.

Do vysílání nového Kontaktu se zapojí všechna regionální studia Českého rozhlasu. Posluchači tak uslyší hosty z celé České republiky. Zpovídat je budou skoro dvě desítky zkušených moderátorů regionálních stanic, mezi nimi i rozhlasoví matadoři jako Jaromír Ostrý, Pavel Kudrna nebo Jitka Lukešová. „U moderátorů, kteří se Kontaktu ujmou, samozřejmě máme jistotu, že vědí, na co se ptát. Jsme ale přesvědčeni, že stejně dobře se budou ptát i naši posluchači. Ti budou moci volat přímo do studia, nebo posílat své dotazy e-mailem. A pokud se na některé otázky v pořadu nedostane, budeme se je snažit využívat i v dalších pořadech, které ve vysílání Českého rozhlasu máme“, dodává Jan Menger.

Pořad Kontakt budou regionální stanice Českého rozhlasu vysílat od 3. října 2016 každý všední den po 20. hodině.