ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 27572 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Novinky na RÁDIU RUBI

0 Redakce 8.1.2008

RÁDIO RUBI má pro vás vždycky něco navíc.Několik zajímavých novinek máme od ledna ve vysílání nejposlouchanějšího rádia v Olomouckém a Šumperském okrese. Na RÁDIO RUBI se vrací hlasem MAREK BERGER s programem
MAROSHŮV DJ. KUFŘÍK. Každý den můžete slyšet ty nejlepší songy za posledních 20 let s originálním komentářem Marka, kterého si určitě pamatujete právě z RÁDIA RUBI.
MAROSHŮV DJ. KUFŘÍK si nenechte ujít několikrát denně v našem vysílání.

Váš oblíbený HUDEBNÍ MARATON se vrací s ještě větší porcí muziky než kdy předtím.
S heslem “VÍC MUZIKY A MÉNĚ SLOV” se každý všední den můžete těšit na porci energické muziky nonstop. HUDEBNÍ MARATON vysíláme od 9 do 18 hodin a čeká vás navíc např. to nejlepší z 90. let nebo na extra taneční bomba v každé hodině.

VÍKEND SPECIÁL vám od ledna přináší ještě víc muziky. Nově se setkáte s moderátorem Lukášem Kobzou, který má pro vás to nejlepší z taneční hudby v programu FACTORY TOP 40. Prestižní hitparáda se na RADIU RUBI zabydluje v sobotu v 18. hodin.
V neděli ve stejný čas startuje nový hudební program VENTILÁTOR. V něm je program vždy nejistý a závisí na náladě moderátora. Každopádně nepřijdete o to nejlepší z uplnynulého týdne.
VENTILÁTOR startuje každou neděli v 18. hodin. Moderuje MAROSH.

Poslouchejte

Radio Rubi online