ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 26906 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Novinky na Radiu Hey Ostrava a Brno

0 Redakce 9.1.2008

Začátek nového roku bude na Radiu Hey Ostrava a Brno ve znamení několika změn ve vysílání.

Novinky v roce 2008

Večerní speciál věnovaný nejlepším kytaristům a jejich muzice – Rock Café – můžete naladit v stejném čase. Tedy každé pondělí od 20ti hodin. Petr Gratias, Martin Kudlička a staří dobří muzikanti v nových hudebních souvislostech.

Úterní podvečer bude ve znamení reprízy hitparády nových českých a moravských rockových kapel – Rocková Aréna Reality Oskar nyní nově od 19ti hodin. Hned hodinu nato se na vlny Radia Hey Ostrava a Brno vrátí hudební mix RH Faktor+ Milana „105kg“ Krajčího. Rocková hudba nová i starší, ale hlavně ne příliš „provařená“.

Ve středu od 19ti hodin se můžete setkávat s pořadem Fajn Rock Music Petra Kůsy. O české hudební scéně, domácích akcích a se známými hosty. O hodinu později potom začne mezi posluchači stále oblíbená Rocková Dílna. Pavel Lněníček sestrojí dobře šlapající funkční stroj, složený ze součástek a dílů z celého rockového hudební spektra a historie.

Čtvrtek zůstává na Radiu Hey Ostrava a Brno metalový a motorkářský. Po poledni tradiční jízda s redaktory ČMN – Highway to Hey a večer potom pořádné dvouhodinové metalové peklo s Radimem Kozielem v Metalhey.

Pokud se posluchačům Radia Hey Ostrava a Brno nebude chtít v pátek a v sobotu večer vytáhnout paty z domu, ale stejně by si chtěli pořádně zařádit na rockotéce, tak jim to umožníme. Rockotéka Radia Hey, kde muziku budou chystat Martin Kudlička, Milan 105kg a Radim Koziel, se rozjíždí každý pátek a sobotu od 20ti hodin.

Rockový ládung
Celý leden budeme posluchače Radia Hey Ostrava a Brno zásobovat kvalitní českou rockovou muzikou. Rockový ládung to je zásoba CD a DVD od kapel jako Alkehol, Progres 2, Škwor, Turbo nebo Arakain. Stačí si zahrát s námi oko a můžou být i Vaše.

Příjemný a hlavně poctivě rockový start do roku 2008!

Radim Koziel

Poslouchejte radio Hey

online