ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5433 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Novinky na Hey Ostrava a Brno

0 Redakce 22.10.2007

Informace o aktuálním dění ve vysílání Radia Hey Ostrava a Brno.

Světová klasika …

Už za několik týdnů dorazí do ostravské ČEZ Arény významný host. Člověk s parádním chraplákem, který oslnil už legendární Woodstock. Do České Republiky se vrací Joe Cocker a posluchači Radia Hey Ostrava a Brno můžou být 5. listopadu u toho.

Celých deset dní budeme rozdávat lístky na další z vrcholů letošní koncertní sezóny. Několik desítek posluchačů Radia Hey si tak bude moci vychutnat Mr. Cockera a jeho výbornou živou show.

… i domácí novinky

Radio Hey Ostrava a Brno je ovšem i místem, kde se pravidelně věnujeme mladé domácí scéně. Ať už v Rockové Aréně Reality Oskar (každou sobotu večer) nebo třeba celý tento týden, kdy probereme nadějné „koně“ ze stáje vydavatelství Redblack.

Velká Říjnová Hudební Revoluce (VŘHR) s kapelami Silent Stream of Godless Elegy, Apatheia a Sad Harmony a jejich aktuálními počiny. Posluchači Radia Hey si budou moci odnést hned tři desky v jedné hře Oka.

Metalhey na živo
Už po 6té se chystají všichni fanoušci pravidelného čtvrtečního metalového speciálu na jeho živé vydání. Metalhey Live No 6 se chystá tentokrát do Valašského Meziříčí. 16. listopadu si tam společně zahraje celkem 5 domácích kapel a posluchači Radia Hey je mohou přijít podpořit do místního M klubu. Více informací nejen o této akci najdete na www.metalhey.com.

Poslouchejte radio Hey online