ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 29014 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Novinky na ClubRadio.cz

0 Redakce PLAY.CZ 11.8.2010

Příjemný den milí posluchači a fanoušci. Dovolte mi, abych Vás informoval hned o několika změnách v programu. Reagujeme tak na Vaše četná přání a požadavky.

1. Pořad Italo Dance Chart Top 25 má nový vysílací čas reprízy, a to v úterý od 21:00 hod.

Italo Dance Chart Top 25 je dvouhodinový mixovaný taneční speciál zaměřený na italskou taneční muziku. Vychutnejte si každý týden 5 žhavých novinek a 20 největších aktuálních italo bomb sestavených dle hlasů na ITDC.cz. Nechybí informace o interpretech, ukázky originálních verzí remixů a pohledy do minulosti. To vše s Lukášem Janků.

2. Pořadu le Mix de P.M.C. přibyla nově jeho repríza, a to ve čtvrtek od 21:00 hod.

Le Mix de P.M.C. a Aleš Pudivítr nabízí pravidelně každý týden pořádnou porci novinek z diskoték a tanečních klubů celého světa. Le Mix de P.M.C. přináší skvělou atmosféru díky energickému nonstop mixu, přímočaře smíchaného z různorodých hudebních proudů, tak aby přinesl maximální požitek a výbornou náladu všude tam, kde si jej naladíte.

3. Pořad Electronic Conference má nový vysílací čas, a to každou první neděli v měsíci od 22:00 hod v premiéře, ostatní neděle poté v repríze.

Výlet od temných pasáží až k na vrchol Vašich emocí, nový rozměr progressive a trance music přinášejí Čeští, zahraniční DJ´s a umělci! Čeká Vás aktuální zboží od talentovaných producentů a dosud nevydané novinky zahraničních labelů. Na Šedesátiminutový průřez pestrou škálou elektronické hudby Vás v premiéře každou první neděli v měsíci, ostatní neděle v repríze, zve Thomas Coastline.

Kompletní program a detaily všech pořadů naleznete zde: http://clubradio.cz/program/

Příjemný poslech a skvělou zábavu!

Radek Bortlík

Jednatel společnosti, Brand & PR Manager

Poslouchejte ClubRadio.cz online