ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5355 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Nové webové stránky Evropy 2

0 Redakce 3.4.2008

Rádio Evropa 2 připravilo pro posluchače na adrese www.evropa2.cz nové webové stránky.

Mezi největší novinky patří klipová Web TV, webové rádio Retro, blogy moderátorů nebo Playlist E2 Trainer.

To nejlepší z maXXima muziky v klipech nabízí Web TV Evropy 2. Společnost návštěvníkům stránek tak dělá třeba Nelly Furtado, Justin Timberlake nebo Linkin Park. Playlist se pravidelně obměňuje v souvislosti s vývojem na respektovaných hudebních žebříčcích; v současnosti na Web TV rotuje zhruba 40 hitů.

Stránky www.evropa2.cz také od března hostí už celkem šest webových rádií. Už dřív tu posluchači mohli najít muziku taneční, černou, rockovou atd., ale zároveň velmi „čerstvou“, zhruba z období posledních pěti let. Nový stream Retro se v tomhle vymyká. Reflektuje „zlatý fond“ rádia, a to jak hudebně, tak mluveným slovem. Nabízí totiž ten nejlepší mix z archivu, a to prostřednictvím rubrik Ořechovka 90210, Test věrnosti, Mrázek nebo Zpátky do minulosti.

Další archivní rubriky jsou už tradičně k nalezení v sekci Podcasting, která je nově obohacená o videozáznamy. Dění na Evropě 2 taky mimo jiné dnes reflektují blogy moderátorů, kteří neváhají zabrousit i do svého soukromí, a fotogalerie z Evropy 2.

Posluchači mohou diskutovat ve Fóru, vkládat svoje fotky do Fotoarény nebo otestovat svoje hudební znalosti v Playlist E2 Traineru.
A navíc nový kabát získaly i další oblíbené internetové služby, jako třeba chat s moderátory a exkluzivními hosty.

Poslouchejte Evropu 2 online