ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5942 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Nové soutěže na Free Rádiu

0 Redakce PLAY.CZ 9.5.2014

Dámy a pánové,
jediné metropolitní rádio pro Brno a okolí – Free Rádio 107,0 FM představuje nové soutěže ve svém vysílání. Od května 2014 soutěžíme o hodnotné ceny, peníze v hotovosti či cocktailové menu pro dvě osoby a k tomu i nadále hrajeme energické hudební novinky jako první ve městě a chceme být ještě lepším každodenním parťákem našich posluchačů.

darkomat

outlet

Dárkomat Free Rádia
V Dárkomatu Free Rádia vydáváme peněžní poukazy v hodnotě až 1000,- Kč do prodejen Outlet Hall nebo e-shopu www.outlety.cz. S Dárkomatem Free Rádia půjde posluchačům doslova o nervy! O výši výhry rozhodují sekundy. Úkolem posluchačů Freečka je v našem vysílání vychytat výherní signál a dovolat se jako první na studiovou linku 790 107 107. Dárkomat Free Rádia vydává vždy poukazy o různé nominální hodnotě, kterou si určí soutěžící po odstartování odpočtu výherních částek. Začínáme na desetikorunách a končíme až na 1000,- Kč! Záleží jen na soutěžících, kdy zřetelně vysloveným „stop“ odpočet zastaví, avšak má to svá úskalí. Odpočet končí výbuchem našeho Dárkomatu a pokud se tak stane dříve, než soutěžící sám odpočet zastaví, Dárkomat žádnou poukázku nevydá. Dárkomat Free Rádia už nyní rozdává hodnotné peněžní poukazy ve vysílání Free Rádia 107,0 FM! Partnerem soutěže je Outlet Hall (www.outlety.cz).

ztracena_bankovka

obcerstveni

Ztracená bankovka Free Rádia
„Našly se prachy! Jsou Tvoje? Přihlaš se o ně! Svou šanci dostaneš už brzy …“, zní výzva z vysílání Free Rádia 107,0 FM a zároveň i upoutávka na novou soutěž – Ztracená bankovka Free Rádia. Ano, skutečně budeme hledat majitele nalezené bankovky. A bankovky té nejvyšší hodnoty – pětitisícové! Majitel této bankovky bude muset v našem vysílání prokázat, že je skutečně jeho. Jak a kdy? Jediné co prozradíme je, že pátrání začne už během několika dnů, hodin a možná i minut ve vysílání Free Rádia 107,0 FM! Napoví také web www.freeradio.cz. Partnerem soutěže je Občerstvení Brutus (www.obcerstvenibrutus.cz).

na_cocktail

… na cocktail menu zadara!
Každé všední ráno, v Ranním Freeboxu speciál soutěžíme o exkluzivní cockteilové menu pro 2 osoby v moderním a příjemném prostředí Kavarány Tu Cafe. Soutěžní princip je jednoduchý. Stačí se dovolat po výzvě do Ranního Freeboxu speciál, vybrat si svou oblíbenou muziku a odpovědět na jednoduchou otázku. Nápovědy k otázkam jsme zveřejnili na webu Free Rádia – www.freeradio.cz. Partnerem soutěže je Kavárna Tu Cafe (4. poschodí v OC Letmo, Brno).

Free Rádio – Tvý Rádio!
Free Rádio 107,0 FM je mladé, dynamické a metropolitní rádio pro Brno a okolí. Hrajeme nejnovější hity, především tanečních stylů, ale určitě u nás nechybí ani R’n’B, Hiphop, D’n’B nebo nejlepší retrohity posledních 30 let. Na čem si ale zakládáme nejvíc, jsou právě nejnovější hity, které posluchačům nabízíme jako první ze všech brněnských rádií. Pro hudební fanoušky každý pracovní den chystáme „Prémiéru dne” – nejnovější skladbu, kterou jiná rádia v Brně ještě nehrají a z těchto songů také skládáme nejdelší hitparádu v českém éteru – „Stosedmičku Freečka”.

Čím se ale lišíme od ostatních je to, že žijeme Brnem! Jsme nedocenitelným parťákem pro každodenní život v našem městě s informacemi, které skutečně využijí, jako jsou výluky MHD a IDS, skutečně regionální počasí podložené aktuálními radarovými snímky, takže naše posluchače rozmary počasí nikdy nepřekvapí. Ve vysílání poznáváme stinné stránky Brna v „Krimi zprávách”, hádáme „Tajemný film” o skvělé ceny, soutěžíme o hodnotné výhry, každou neděli nabízíme večerní hudební speciály a nejdéle ze všech rádií, celkem 4 hodiny, necháváme naše posluchače vytvářet hudební playlist podle svých představ ve „Freeboxu”. To a mnohem více nabízí vysílání Free Rádia 107,0 FM!

Free Rádio – v Brně i po celém světě!
Pro Brno a okolí vysíláme na frekvenci 107,0 FM. Kde nejsme slyšet „vzduchem“, tam nás posluchači naladí po internetu nebo prostřednictvím mobilních aplikací. Online vysílání i přehled aplikací na www.freeradio.cz/online.

Jak se spojit s Free Rádiem?

Přes webové stránky www.freeradio.cz.
Na Facebooku, na profilu www.facebook.com/freeradio (přes 42 000 aktivních fanoušků).
Na studiové telefonní lince – 790 107 107.
Pro řidiče jsme na centrální dopravní lince Jihomoravského kraje – 608 37 27 07.

Poslouchejte Free Rádio 107 FM online