ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6003 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Nové Rádio Samson

0 Redakce 5.3.2008

Od 1. března vysílá exkluzivně na Play.cz country&folk Rádio Samson.

Praha, 4. března 2008 – Společnost LIVE.CZ a.s., provozující největší broadbandový server v České republice Play.cz, od března nabízí pro všechny příznivce folku, country a dobré muziky poslech nového rádia Samson.

Stanice má ty nejvyšší ambice a v této chvíli je dostupná exkluzivně na serveru play.cz.
Rádio založila parta lidí kolem Jardy Samsona Lenka, která se nesmířila s likvidací folkových a country stanic v ČR a chce tento žánr do vysílání vrátit.

„Musíme se vrátit tam, kde bývala kdysi Karolína nebo Countryrádio a vyrazit naším směrem“ říká k celému projektu Jarda Samson Lenk. „Není přece možné, aby muzika, která se hraje po všech klubech a podiích v republice, jaksi cudně z českého éteru vymizela“, dodává.

Radio Samson začíná skromně formou webového rádia. Tento způsob ale bude dále rozvíjet s využitím všech možností internetové komunikace.

Cílem a základní ambicí Rádia Samson je pak vrátit folkovou a country muziku zpět do terestrického vysílání.

Na co se v programu Rádia Samson můžete těšit?

Všední dny 8-14 hod. Šťastné ráno a fajn dopoledne se Zuzanou Vondráškovou. Jen dobré zprávy (včetně nejlepšího počasí), kulturní servis koncertů, folk, rock, trampské i country muziky z celé ČR.

14-18 hod. Odpolední siesta s Petrem Hubaczem, opět jen dobré zprávy, pozvánky na kulturní akce z celé ČR.

18-20 hod. Dvě hodiny písniček, které plánují posluchači našeho rádia a o které si mohou volat každý den a to od 17:00 hod. na tel. +420 378 609 932 nebo e-mailem na adrese [email protected]

Víkendy od pátku 20:00 hod. do pondělka 8:00 hod. souvislý a nikým (ani námi) nerušený proud českých písniček.

“Radio Samson můžete poslouchat na webu www.radiosamson.cz a také u nás na serveru Play.cz http://www.play.cz/radio-samson , ve formátu WMA, ve třech kvalitách 32 kbps, 64 kbps a 128 kbps”, dodává Marcela Buchtová ze společnosti LIVE.CZ a.s.

Poslouchejte Radio Samson online