ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6389 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Nové pořady rádia Místo setkávání

0 Redakce PLAY.CZ 27.7.2009

Vážení přátelé,

dovolujeme si Vás opět upozornit na nové pořady rádia Místo setkávání, především na pravidelné pořady Jiřího Mazánka (nyní) o indické hudbě nebo na přednášku dr. Milana Špůrka ze Slunovratového parníku (s nímž najdete velký rozhovor v srpnovém čísle Regenerace) a další část z cyklu Posvátný kalendář o keltských a křesťanských tradicích spojených s oslavami svátku Lugnasad (Lammas, Dožínky).

Upozorňujeme také na meditace s Wali a Arienne a pořady z loňského Mezinárodního tanečního kempu (tance dávných tradic, sufí práce). Letošní VI. mezinárodní taneční kemp se koná ve dnech 7. – 14. 8. 2009 ve Skalce u Doks

Jak jste už patrně zaregistrovali, Místo setkávání se nově počátkem července otevřelo i jako fyzický prostor, kde se budou konat různé semináře, setkání a další akce včetně natáčení rádia.

Dům je možné pronajmout pro vlastní semináře, pokud jde o projekty, jejichž obsah není v rozporu se zaměřením Místa setkávání.

Prosíme, šiřte tuto informaci mezi svými přáteli. Zvlášť nyní v začátcích prostoru může být každá pomoc velmi významná. Za jakoukoli účast, pomoc i podporu proto předem nesmírně děkujeme.

Poslouchejte Rádio Místo setkávání online