ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14143 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Nové pořady na Ráááádiu

0 Redakce 20.1.2007

Rádio Impuls připravilo na leden několik změn ve svém programu. Ke konci roku 2006 byl ukončen pořad Mekyho hity s titulky připravovaný ve spolupráci s Mirem Žbirkou. Další pořad, který byl ukončen k 14.lednu je pořad Člověče nezlob se, který byl založen na „ napálení“ známé osobnosti. Nový pořad, který vstoupil 15.1. do vysílání je pořad U nás v Kocourkově. Jedna se o satirický střihový pořad o aktuálním dění postaveném na hlavu. Pořad je součástí ranního vysílání Haló tady Impulsovi a vysílá se každý všední den v 5,40 a 7,10 hod.

„ Byli jste někdy v Kocourkově? Říkáte, že nikdy? Omyl, žijete v něm denně. Přesvědčí vás o tom Impulsovi! Známí politici, herci a zpěváci tak, jak je neznáte. Jitka Vlková se svým týmem denně rozplétá jejich kocourkovské příběhy.“

Další novinkou ve víkendovém vysílání Rááádia je pořad Impuls pro vaši duši. Pořad připravuje redaktor Vedran Kovačevič ve spolupráci s léčitelkou Alenou Krejčovou, která pomocí metody automatické kresby dokáže na základě telefonického rozhovoru s posluchači rozpoznat nemoc, celkový zdravotní stav i stav jednotlivých částí těla a dokonce i vztahy mezi lidmi. Pořad je vysílán v sobotu v 16,45 a v neděli v 9,40 hod.

Poslouchejte Radio Impuls online