ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 18179 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Nová pobočka v Mariánských Lázních

0 Redakce 2.6.2008

Nové laserové centrum Asklepionu v Centrálních lázních navštivte s námi prostřednictvím videoreportáže Medic TV – www.medictv.cz

Zajímavý interiér Centrálních Lázní se přímo nabízel k vybudování velmi příjemného centra Asklepionu. Stomatologická ordinace je jedním z nejluxusnějších pracovišť, které svým historickým portálem vytváří pro pacienty neopakovatelnou atmosféru. Pravidelné návštěvy a konzultace stomatologů z pražského Asklepionu, specialistů na implantologii a stomachirurgii se staly nyní v plné lázeňské sezoně vyhledávanými službami pro hosty i mariánskolázeňské klienty. Nechybí samozřejmě ani služby dentální hygienistky, odstraňování zubního kamene, profesionální čištění a ordinační a domácí bělení zubů.

Asklepion do Mariánských Lázní kromě oddělení stomatologie přináší zcela nově také komplexně zařízenou gastroenterologickou ordinaci, která nabízí laboratorní testy, kolonterapii, dietologické poradenství, zavedení balónku BIB do žaludku, atd.

Podobně jako v dalších západočeských centrech Asklepionu v Karlových Varech i Jáchymově mohou klienti využít i špičkové služby dermatologie a laserové medicíny – odstraňování vrásek výplněmi a aplikací botulotoxinu, omlazení pleti laserem, vyšetřování a odstranění znamének, pigmentací a kožních výrůstků, léčba akné přístrojem Omnilux v kombinaci se speciálními séry, tělové programy pro odstraňování celulitidy a formování postavy pomocí přístroje Aerosonic a metodou Neinvazivní Mezoterapie, francouzská kosmetika Thalgo a Decleor.

Pravidelné konzultace předního cévního chirurga pomáhají řešit problémy křečových žil (varixů) a odstraňování křečových žil a rozšířených žilek sklerotizací, laserem či CHIVA metodou.

Více o jednotlivých ošetřeních hledejte v lékařských oborech na www.medictv.cz!

Pokud se chystáte na reklaxační víkend nebo i delší pobyt do Mariánských Lázní, objednejte se na konzultace či ošetření na tel.: +420 354 635 001 nebo přímou hotelovou linkou 35001 či přímo na recepci Asklepion v hotelu Centrální Lázně, Goethovo nám. 16/1, Mariánské Lázně, [email protected], www.medictv.cz