ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7479 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Noční proud slaví čtvrtstoletí!

0 Redakce PLAY.CZ 2.10.2014

Noční proud je s posluchači už 25 let. V přímém přenosu to mohou spolu s námi oslavit ve čtvrtek 2. října. V čase 21.00 – 23.00 budou dění v Malém sálu Paláce Žofín přenášet všechny regionální stanice Českého rozhlasu. Během slavnostního večera budou uděleny výroční ceny Legenda Nočního Proudu.

Ceny Legenda Nočního proudu se předávají už posedmé, opět v sedmi kategoriích. Kdo si jednu z cen odnese letos? Nechte se překvapit.

Noční proud je nejstarší živě vysílaná rozhlasová diskotéka v éteru České republiky. Staví na osobnostech moderátorů, na jejich hudebních preferencích a osobním vkusu.

Letos na akci vystoupí například Marta Kubišová, Yvonne Přenosilová, Aneta Langerová, Lenka Filipová, Ivan Hlas, No Name, Lída Nopová, Medicimbal a Karel Gott.

Večerem budou provázet Martin Hrdinka, Miloš Skalka a také všichni moderátoři Nočního proudu.

Přímý přenos slavnostního večera naladí posluchači Českého rozhlasu Ostrava na frekvencích: REGION 99,0 FM * Ostravsko 107,3 FM * Těšínsko 105,3 FM * Opavsko 102,6 FM * Bruntálsko 95,5 FM nebo také na internetových adresách: http://www.rozhlas.cz/iradio/zive_regionalni a www.play.cz/cesky-rozhlas-ostrava.

Poslouchejte ČRo Ostrava online

Karel Gott v rozhlase_foto Jan Ptáček