ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15680 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

NiceLand chystají poslední koncert

0 Redakce 18.1.2012

Kapela NiceLand odehraje 29. února v pražském klubu Rock Café svůj poslední koncert v současné sestavě. Předtím ale ještě představí nový videoklip k singlu I Won’t Give In.

Z kapely se rozhodli odejít kytarista Tom Koula a bubeník Michal Boodya Budinský. Oba muzikanti se loučí v dobrém a do budoucna se budou věnovat jiným projektům. „NiceLand pro nás znamená kus života. Rozhodně to není jednoduché a přejeme dál klukům mnoho úspěchů,“ říkají.

Kapela NiceLand ale nekončí. Frontman Michal Motyčka a baskytarista Přemek Černík dokonce o rozšíření kapely o klavíristu a na podzim tohoto roku chtějí vydat novou desku. Motyčka prozrazuje: „Rád bych letos vydal nové album, postavil novou kapelu a zkusil někam vyjet. Prioritou teď je nahrát nový materiál, za kterým si hodně stojím.

NiceLand se rozhodně neloučí s prázdnou. Na 29. února si připravili rozlučkový koncert v pražském klubu Rock Café. „Datum vyšlo pěkně, po čtyřech letech v této sestavě si opět na přechodný rok zahrajeme naposledy společně,“ poznamenává s úsměvem Motyčka. S NiceLand jako host vystoupí skupina  Rara Avis, která na jaro toho roku plánuje vydání nového alba.

tz