ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28438 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Nežfaleš a The Rocket Dogz na StreetCulture

0 Redakce PLAY.CZ 25.5.2012

Fanoušci kapel Nežfaleš a The Rocket Dogz, punkoví melancholici a večerní nihilisté mohou v pátek 1. 6. 2012 za dobrovolné vstupné shlédnout, v intimním prostředí StreetBaru na Žižkově, první punkový akustický set v rámci StreetCulture Session a podpořit do it your self aktivity, které v těchto prostorách vznikají.

StreetCulture a Kids And Heroes radio magazín mají tu čest představit punkoví Nežfaleš a psychobilly – punk rockovou formaci The Rocket Dogz. Hodinový akustický set zakončí kapely společným rozhovorem ve studiu, ve kterém dostanou určitě prostor nejen všichni členové kapel, ale i samotní návštěvníci a posluchači akce.

Pražští Nežfaleš ve StreetCutlure Session nejsou náhodnou volbou! Formace hrající punk’n’roll z Práglu, jak sami sebe označují, má ve svých řadách kytaristu Kráťu, který pod přezdívkou jirkak, moderuje již zmíněný Kids And Heroes radio magazín. Jirkak, jenž si zve do studia na Žižkově různé české punkové kapely, aby se společně během rozhovoru doslova propili éterem, tentokrát bude na druhé straně a s kapelou Nežfaleš a The Rocket Dogz dokáže, že obliba akustických vystoupení punkových kapel už dorazila v plné síle do Prahy na Žižkov.

Poslouchejte online na StreetCulture a nebo přijďte zdarma do StreetBaru!

Termín: 1. 6. 2012, začátek: 20:00, vstupné: dobrovolné, online na: www.streetculture.cz

Doraž v pátek 1. 6. po 20. hodině nebo nalaď StreetCulture.cz reprízy slyš v pondělí po 23. hodině a v úterý po 14. hodině.

www.streetculture.cz/clanek

Nežfaleš – více informací

www.bandzone.cz/nezfales

StreetCulture Session – více informací

www.streetculture.cz/session

Poslouchejte StreetCulture online