ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5998 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Nepřehlédni – S FUN ONE na Madonnu

0 6.8.2006

Jestli se nedostaneš na pražské koncerty Madonny, máme pro Tebe řešení! Pojď si zasoutěžit o vstupenky na Madonnin koncert v německém Hannoveru 22. srpna! Ke vstupenkám přidáme ještě letenky, ubytování v jednom z nejluxusnějších Hannoverských hotelů …Jestli se nedostaneš na pražské koncerty Madonny, máme pro Tebe řešení!
Pojď si zasoutěžit o vstupenky na Madonnin koncert v německém Hannoveru 22. srpna! Ke vstupenkám přidáme ještě letenky, ubytování v jednom z nejluxusnějších Hannoverských hotelů a když se Ti bude chtít povečeřet s DJ Budkou, který se zde bude také nacházet, není v tom žádný problém.

WWW.FUN1.CZ

Mimochodem vše včetně oné večeře od nás dostaneš darem, pokud budeš vylosován nebo vylosována a správně odpovíš na následující otázku: Jak se jmenuje současné Madonnino turné?

a) CONFESSIONS TOUR
b) MADONNA NA CESTÁCH

Otázka není příliš těžká, takže kdyby jsi naživo chtěl zažít jednu z největších show poslední doby, napiš SMS ve tvaru FUN_MADONNA_správná odpověď a to vše pošli na číslo 900 06 30. Proč to nezkusit?! Třeba se štěstí usměje právě na Tebe.

Poslouchej FUN1 online