ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 29834 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Někde padá listí, jinde lupeny

0 Redakce 12.11.2007

Venku už je nepříjemně sychravo, ale posluchače Radia Hey Brno 96,8 a Třebíč 91,8 FM můžeme pěkně rozehřát. Sklizeň akcí a koncertů v rámci rockového podzimu ani zdaleka nekončí a tak tu pro vás máme i tento týden hromadu lupenů na ty nej… akce.

Už od minulého týdne exluzivně rozdáváme lístky na nedělní pražský koncert kanadské legendy – Bryana Adamse. V Sazka Areně to s ním rozpálí i několik šťastlivců, kteří ve správnou chvíli poslouchali Radio Hey a zavolali na 12 600 nebo napsali sms na 777 968 777.

Krom toho se už chystáme i na Vánoce – ale oproti obchodníkům se nesnažíme z lidí něco vytáhnout, tj. peníze, ale naopak jim něco dáváme a nadělujeme, tj. koncerty a pařby. Přesně měsíc před Štědrým dnem to bude nadílka pro všechny milovníky klasického rocku. 4 výborné revivaly 4 legendárních rockových partiček. To je Večer Legend Radia Hey. 24. listopadu – Led Zeppelin, Deep Purple, Pink Floyd a Black Sabbath ve Svatoboji. A naši posluchači můžou být samozřejmě u toho.

A pokud Vám náhodou nekápli do noty tihle muzikanti a raději byste něco tvrdšího, tak si počkejte pár dní. To se na Heyku rozpoutá pravé trashmetalové peklo.

Poslouchejte Radio Hey online