ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5794 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Nejúspěšnější rádio pomáhá

0 Redakce PLAY.CZ 8.8.2013

Praha, 7. srpna 2013: Rádio Impuls stále nejposlouchanější.

Dlouhodobě nejúspěšnější rozhlasová stanice v České republice, Rádio Impuls, je opět nejposlouchanější. Potvrzují to aktuální výsledky Radioprojektu, který provádí agentury MEDIAN a STEM/MARK. Za první pololetí roku 2013 stanici každý den naladilo 1 040 000 lidí, týdně potom 2 152 000 posluchačů, což je nejvíce ze všech rozhlasových stanic. Aktuální podíl na trhu je 12,6%.

Pro Rádio Impuls jsou přitom podstatné nejen výsledky oficiálního výzkumu poslechovosti, ale i vědomí toho, že se mu daří naplňovat jeho záměr plnit roli média prospěšného vlastním posluchačům, a nakonec nejen jim. Polovina posluchačů všech rádií navíc Rádio Impuls považuje za stanici, která pomáhá lidem.

Pozitivní vnímání stanice potvrzují data z čerstvého výzkumu realizovaného pro stanici na vzorku 1200 respondentů ve skupině 25 – 59 let agenturou IPSOS v dubnu a květnu 2013. Na otázku, která stanice vás napadne jako první, když se řekne „pomáhá lidem“, odpovědělo spontánně 45% dotazovaných, že je to Rádio Impuls.

„Normální je pomáhat. A u úspěšných by to mělo být samozřejmostí. Nejen proto už druhým rokem pracujeme na vlastním projektu Pošli to dál. Za tu dobu jsme několika desítkám přihlášených splnili jejich sny, drobné radosti či tajná přání. Letošní prázdniny např. děláme každý den radost dětem na letních táborech, které po celé dva měsíce navštěvujeme s programem a dárky“, dodává k aktuálnímu konání v dobročinném projektu generální ředitel Rádia Impuls, Jiří Hrabák.

Pražské rádio RockZone 105,9 denně naladí  30 000 posluchačů, týdně potom 65 000 lidí.

Poslouchejte radio Impuls online