ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 25199 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Nejposlouchanějším rádiem pro mladé je opět Evropa 2

1 Redakce PLAY.CZ 5.8.2015

Rádio, které je na českém trhu už 25 let, se stalo opět jedničkou pro cílovou skupinu 12-39. Evropu 2 si podle nejnovějších výsledků Radioprojektu naladí denně 910 tisíc posluchačů a týdně 1680 tisíc posluchačů. Evropa 2 si bezkonkurenčně udržuje svou pozici leadra mezi mladými. Nejposlouchanějším pořadem rádia se pak stala opět Ranní show, kterou si denně nenechá ujít 541 tisíc posluchačů.

„Jsem ráda, že Evropa 2 dosahuje dlouhodobě takto dobrých výsledků. Snažíme se zaujmout mladou cílovou skupinu. Každý rok připravujeme řadu programových i marketingových konceptů, které se ukazují jako funkční. Baví nás propojovat zábavu, maxximum muziky a žít tím, čím žijí naši posluchači,“ doplnila ředitelka rádia Evropa 2 Jitka Fürst.

Fanoušci rádia se v létě rozhodně nenudí. Zatímco některá média mají „okurkovou sezónu“, Evropa 2 má léto nabité zajímavými projekty. Největší a nejúspěšnější roční kampaní rádia je velká soutěž o zájezdy s crew Evropy 2 na party ostrov Ibiza s cestovní kanceláří Čedok a partnery Lenovo a Tesco Mobile.

„Zajímavou novinkou rádia jsou pak videa Evropa 2 Unplugged. Jedná se o akustické verze songů hostů, kteří jsou pozváni moderátorem Jindřichem Eklem do hitparády Evropa 2 Music Chart. Fanoušci tak mohli vidět a slyšet originální verze songů Ondry Brzobohatého,  Johny Machetteho, Lenny, Paulie Garanda, Rybiček 48 nebo třeba jedinečnou havajskou verzi písně Zvonky štěstí, kterou nazpíval s Darou Rolins právě Jindra Ekl,“ říká Jitka Fürst, ředitelka rádia Evropa 2.

Na své si přijdou i posluchači elektronické hudby. Kromě pravidelného sobotního pořadu Dance eXXtravaganza si mohou užívat taneční hudbu přímo z mixážního pultu Pavla Cejnara, a to v Letní party každý pátek od 20:00.

Fotosoutěž nese název Léto na MaXXimum a je právě v plném proudu. Fanoušci se zapojují do soutěže zasíláním svých nejlepších letních foto vzpomínek na speciální microsite a soutěží tak o hodnotné a unikátní ceny.

Konec léta zakončí Evropa 2 se svými moderátory 5. září na Holkově, kde proběhne už klasické loučení s létem.

Ukázka z pořadu Evropa 2 Unplugged: Dara Rolins a Jindra Ekl – Zvonky štěstí: https://www.youtube.com/watch?v=joCkHFUwLL8

www.evropa2.cz

Ibiza plakát dara a jindra2 Rybičky48

Poslouchejte Evropu 2 online