ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 17875 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Nejdelší polibek s Kiss Hády

0 Redakce 1.3.2007

Polibky ke svatému Valentýnu patří jako sníh k zimě, bohužel ne zrovna k té letošní. A podobně jako tato zima, byl i letošní Valentýn v brněnské Galerii Vaňkovka výjimečný, a dokonce rekordní. Rádio Kiss Hády uspořádalo Soutěž o nejdelší polibek, ve které byl překonán světový rekord v délce líbání!

Soutež o nejdelší polibek odstartovala v brněnské OC Galerii Vaňkovka 14. února v 10:20 hodin dopoledne. A trvalo to opravdu dlouho, než našla své vítěze. Celá akce totiž pokračovala skoro další dva dny! Přes 40 soutěžních párů se popralo o ceny v hodnotě 183 tisíc: nábytek, zájezd, stravování na celý rok, doživotní vstup na akce Kiss Hády a spoustu dalších úžasných věcí. Třem soutěžícím párům se dokonce podařilo ve čtvrtek večer překonat dosavadní český i světový rekord!

Do finále se dostali jen ti soutěžící, kteří se na soutěž poctivě připravovali. Protože pravidla nedovolovala návštěvu toalety, soutěžící měli připraveny i pleny, které si během akce museli měnit. V průběhu akce bavili publikum i soutěžící moderátoři rádia Kiss Hády, vystoupil Vlasta Horváth s kapelou, taneční vystoupení obstaral Yemi s JAD Company.

Ještě v pátek před pátou ráno nebylo jasno, kdo nakonec vyhraje. Stopky ukazovaly 42 hodin, 26 minut a 25 vteřin od začátku soutěže. Pár s číslem 8 pokořila únava a vítězem se stali soutěžící s číslem 27, kteří vydrželi přesně 42 a půl hodiny. Gratulujeme!

Více se dozvíte na www.kisshady.cz, fotky z akce najdete i na www.fotofidelity.cz.

Poslouchejte Kiss Hády online