ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 11043 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Ne každý bod dává smysl

0 6.8.2006

Praha, 27.července 2006
Již měsíc platí novelizace zákona o provozu na pozemních komunikacích.
Rádio Impuls vyslyšelo četné dotazy, postřehy a připomínky svých posluchačů, které se týkaly právě této problematiky a zařadilo do svého vysílání několik nových rubrik.

„Ohlas našich posluchačů na novelizaci zákona a zavedení bodového systému je opravdu nebývale vysoký. Proto jsme se rozhodli rozšířit program o rubriky, které se budou touto problematikou zabývat. Vznikne např. rubrika Ne každý bod dává smysl, ve které budeme každý den řešit jednu část novelizace a diskutovat o ní s odborníky z řad policistů, dopravců či profesionálních řidičů. V trošku odlehčené formě ji můžete slyšet v pořadu Návštěva Vlasty Korce, kde se bude moderátor ptát známých lidí na jejich zkušenosti s novelizací. Problematika se objeví ve zpravodajství Ráááádia a také jako Téma dne,“ říká Jiří Körber, programový ředitel Rádia Impuls.

Posluchači rádia Impuls ráááádi vyjadřují své názory k aktuálním tématům. Nejen pro tyto posluchače byly spuštěny nové webové stránky www.doprava.impuls.cz, na kterých má každý možnost vyjádřit svůj názor a nápad jak to vyřešit společně.

Projekt bude podpořen mediální a outdoorovou kampaní, která bude zaměřena především na řidiče. Agentura Stratex Communication pro kampaň zajistila inzertní plochy v motoristických a jiných titulech a více než 450 billboardů na důležitých silničních tazích a ve městech. Kreativního ztvárnění se ujala Malá agentura. Kampaň bude spuštěna 1. srpna.

Více informací:
——————–
Kristýna Štíhelová
PR Manažer
Tel: 777 74 32 40
Email.: [email protected]