ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12299 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Narozeninová písnička Radia Čas

0 Redakce 7.11.2008

Na světě je zbrusu nová narozeninová píseň Radia Čas. Nahrávka dostala jméno „Tvůj čas“ a nazpívala ji Iveta Bartošová spolu s moderátory rádia. Premiérově se song objevil dnes ve vysílání Radia Čas a na stránkách www.casradio.cz, kde je k dispozici ke stažení zdarma. V následujících dnech se bude „Tvůj Čas“ objevovat v hudebním programu rádia ve vysokých rotacích.

Posluchači Radia Čas si mohou narozeninovou písničku zazpívat spolu s jejími interprety na jubilejním Megakoncertu pro všechny bezva lidi Radia Čas, který se uskuteční už příští sobotu 15.11.2008 od 17:00 hodin v ostravské ČEZ Aréně.

Letos vystoupí Těžkej Pokondr, Peter Nagy, Fleret s Jarmilou Šulákovou, Petr Kolář, Iveta Bartošová, Václav Neckář se skupinou Bacily, Marie Rottrová a speciální a velmi oblíbený narozeninový host, který se divákům představí až na pódiu Megakoncertu (bude to jeden z těchto interpretů: Modern Talking, Boney M, Jaroslav Hutka nebo Jaromír Nohavica).

Celý galavečer bude i letos vysílán živě na vlnách Radia Čas*. Atmosféru Megakoncertu si budou moci vychutnat posluchači na celém světě prostřednictvím internetového vysílání přes www.casradio.cz**.

Vstupenky na narozeninovou show Radia Čas byly vyprodány v rekordním čase, téměř měsíc před samotnou akcí. Poslední exkluzivní volné vstupenky mohou posluchači získat ve vysílání Radia Čas a také u autohlídek rádia.

Radio Čas je trvale nejposlouchanějším regionálním moravským rádiem. Podle dnes zveřejněných průzkumů poslechovosti si alespoň jednou týdně Radio Čas naladí 387.000 posluchačů***. Stanice už brzy rozšíří své vysílání v Jihomoravském kraji.

Více informací najdete na www.casradio.cz.

*) Radio Čas – okruhy Ostravsko, Slezsko, Valaško a Olomoucko
**) www.casradio.cz – přímý přenos na streamech Radia Čas Ostravsko a Olomoucko
***) Zdroj: SKMO RadioProjekt, SKMO, STEM/MARK-Median, 1.4.-30.9.2008, cílová skupina 12-79 let

Poslouchejte radio Čas online