ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5091 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Nabitý únor na Expresradiu

0 Redakce PLAY.CZ 11.2.2011

Pražské Expresradio 90,3 FM přichází v únoru s několika soutěžemi a speciálním koncertem U2.

Ve fotbalové soutěži, která probíhá třetí únorový týden, mohou posluchači Expresradia vyhrát vstupenky na exkluzivní zápas pražské Sparty s Liverpoolem. Soutěž bude podpořena vizuály v denících MFD, LN a Metro.

Druhá soutěž vábí posluchače na Volání divočiny. Nabídka je lákavá – hraje se o celkem 7 zájezdů do destinace dle vlastního výběru.
Soutěž bude podpořena bannerovou kampaní na iDNES.cz a Lidovky.cz, vizuály v MFD, Metru, LN a Respektu. Akce je připravována společně s Jägermeisterem.

U2 vystoupí v Praze! Nevěříte?

Koncert U2 – 360°At The Rose Bowl přináší svým posluchačům jako valentýnský koncertní dárek 14. února jen a pouze Expresradio.

Pražské Expresradio 90,3 FM je součástí mediálního domu Mafra a.s. Zaměřuje se na současné hudební trendy se stylovým rozsahem od kytarového popu přes současnou taneční hudbu až po urban music. Hraje kvalitní hudbu, ale zároveň nerezignuje na hitovost a odráží skutečně aktuální dění ve světě. Zároveň si zakládá na tom, že mnoho skladeb hraje v českém éteru jako první. Posluchač Expresradia má díky tomu přehled o tom, co je v současné hudbě skutečně “in” a je “napřed” oproti posluchačům standardních komerčních stanicí.