ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 9073 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Na Radiu 1 startuje nový pořad The Workout

0 Redakce PLAY.CZ 7.9.2013

V sobotu 7. září ve 20 hodin proběhne na Radiu 1 premiéra nového pořadu The Workout. Ten nahradí pořad Audience, který byl vysílán ve stejném čase. The Workout vzniká v péči DJe Tuca a C.Montse, kteří oba pocházejí z Británie. Pořad, který bude přinášet novinky převážně ze stylů rap, garage, grime a ghetto, budeme vysílat každou druhou sobotu od 20 do 22 hodin.

Angličtí kluboví veteráni C.Monts a DJ Tuco jsou profíci v hledání nové hudby napříč žánry i kontinenty. Zkušenosti začali sbírat již v půlce 90. let v Británii a během svých cest po celém světě. Po léta budované kontakty a znalosti tvoří ideální platformu pro čtrnáctidenní dvouhodinovku The Workout plnou čerstvých basů a beatů z celého světa, které budou skvělým startem do sobotního večera. Žánrově se pořad bude pohybovat na pomezí rapu, garage, grimeu a ghetto, posluchači se mohou těšit i na živé mixy a exkluzívní tracky.

Profily moderátorů pořadu:

DJ Tuco je stálicí britské klubové scény od konce 90. let, před časem přesídlil do Prahy. Zkušenosti sbíral po celém světě od Hong Kongu po Sydney, od Ruska po Rio a jinde. Vystupoval na stadionech s Wu Tang Clan a Busta Rhymesem i v klubech s DJ Shadowem, Diplem a stovkami dalších. Vedle DJingu se věnuje také vlastní produkci a remixům. Dále se podílí na chodu labelu Meanbucket, který je zásadním hráčem na poli ghetto a bass music.

C.Monts je anglický moderátor, hudebník a novinář, který se vytrvale podílí na řadě projektů a hudebních spoluprací. Jeho nadšení pro aktuální hudbu ho táhne do všech koutů světa, kde sbírá kontakty s nejzajímavějšími novými talenty v módě i hudbě. Nakonec zakotvil v Praze, kde ve své neutuchající honbě za vědomostmi neustále potkává nové progresívní spolupracovníky. C.Monts prošel dvěma pražskými rádii a je velmi rád, že našel domov na Radiu 1. Pořad The Workout s jeho dlouholetým parťákem DJem Tuco je zábavná a eklektická výprava do světa moderní hudby napříč kontinenty.

Pořad The Workout na Radiu 1 vysíláme každou druhou sobotu od 20:00 do 22:00.

Webové stránky pořadu:
http://www.radio1.cz/porady/86-the-workout/
Poslouchejte Radio 1 online