ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7774 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Moderátor rádia Evropa 2 slaví světový úspěch!

0 Redakce PLAY.CZ 21.4.2013

Ondřej Vodný, moderátor a Dj, kterého znají především posluchači rádia Evropa 2, se stal hudební hvězdou internetu. Nyní ho čeká turné v Las Vegas a Los Angeles

Videoklip ústeckého rodáka Ondřeje Vodného k jeho prvnímu hitu Can´t Get You zhlédlo už skoro čtvrt milionu lidí z mnoha zemí světa. Vznikl během jediného dne a Ondřej ho vymyslel a produkoval  osobně. V písni sice nezní jeho hlas, ale ve videu si zahrál hlavní roli. V dalších úlohách se představili např. Jakub Kauer, který získal titul Muž desetiletí, modelka Jana Houhová ale i Lenka Vodná, Ondřejova sestra. Za kameru se postavil zkušený Adam Pavelka.

Inspirace přišla především od lidí. Od všech, kteří se v noci baví v klubech a na diskotékách. Pokaždé, když jsem hrál úspěšný singl kohokoliv a lidi na parketu se bavili a šíleli, říkal jsem si, že musím taky něco udělat. Chtěl jsem před lidmi prezentovat i svoji muziku, svoje tracky a vidět je i při nich s rukama nad hlavou,” vysvětluje Vodný, co ho přivedlo k vlastní tvorbě.

Ondřej působí na DJ’s scéně více jak 10 let, začínal jako funky house DJ na severu Čech v malých klubech a na studentských parties. „Ondra Vodný je nejen skvělým moderátorem Evropy 2 v pořadu Vyber si na MaXXimum, ale také jeden z našich nejlepších hudebních DJů. Má neuvěřitelný cit pro atmosféru a pravidelně s námi jezdí na každou roadshow Evropy 2 a na největší letní festivaly, kde to umí nejlíp rozjet,“ doplnila ředitelka rádia Evropa 2 Jitka Fürst.

Je vůbec možné sladit denní moderování na Evropě 2 a noční hraní?  „Naprosto perfektně, rádio je dokonalá inspirace. Posluchači inspirují, muzika, kterou hrajeme inspiruje. A mejdany jsou v noci. Miluji to spojení po vysílání vyrazit rovnou na mejdan a tam pokračovat,“ směje se Ondřej a je znát, že náročný styl zvládá hravě, energie z něj jen čiší.

V loňském roce začal koprodukovat a autorsky se podílet na singlech pro ostatní umělce, které se v roce 2012 dostaly do nejprestižnější české hitparády T-Music Chart. Už v květnu ho čeká promo turné v Los Angeles a Las Vegas, na kterém představí své první profi nahrávky. “Jsem plný očekávání. Ten nápad vznikl náhodně u mého přítele, který vyráží do Las Vegas na konferenci. Překvapil mě zájmem místních promotérů. Singl bych měl představit nejen publiku v místních klubech, ale také dalším americkým producentům. Jsem teprve na začátku, ten hlavní cíl je bavit svojí muzikou lidi. Stát se součástí největších parties na mezinárodní úrovni. Zařadit se po bok světových komerčních DJ´s a reprezentovat tak Českou republiku na taneční hudební scéně.“

Can´t Get You – Official videoclip
2013-04-09 10.30.38 pm
www.evropa2.cz

Poslouchejte Evropu 2 online