ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6792 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Mlčenlivé ryby v přímém přenosu

0 Redakce PLAY.CZ 18.8.2010

Posluchače Českého rozhlasu Ostrava čeká tuto sobotu první letošní přímý přenos z Valašského muzea v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm. Přenosový vůz s posádkou zavítá do Mlýnské doliny a ve dvou hodinách přenosu přiblíží program s názvem „Ve znamení ryb aneb Rybářský výlet“.

Areál Mlýnské doliny Valašského muzea v přírodě si pro své návštěvníky připravil, s odkazem na tradiční rybářské výlety konající se v okolí Rožnova pod Radhoštěm, program s názvem „Ve znamení ryb aneb Rybářský výlet“. O tomto víkendu ožije areál ukázkami chovu sladkovodních ryb i s jejich prodejem, používání rybářského nářadí spolu s přehlídkou tradičních řemesel spojených s rybářstvím. Na své si přijdou i gurmáni, pro které budou připraveny rybí speciality.

Dvouhodinový sobotní přímý přenos Českého rozhlasu Ostrava začne po zprávách v 10.00 hodin. „Čeká nás pasování na rybáře, ukázka rybářského nářadí i rybolovné techniky, pletení a oprava sítí, výroba vrší a vázání umělých mušek. Rybáři i nerybáři mohou zkusit své štěstí a ulovit pstruha duhového v muzejním hamerském rybníku. Ovšem pozor na vodníka Rambouska, ten sbírá dušičky. A kdo neví jak na to, může se přiučit u rybářů profesionálů,“ zve k poslechu přímého přenosu jeho průvodkyně Dagmar Misařová.

Dvouhodinový přímý přenos s názvem „Ve znamení ryb aneb Rybářský výlet“ naladí posluchači Českého rozhlasu Ostrava v sobotu 21. srpna od 10.00 hodin na frekvencích: REGION 99,0 FM * Ostravsko 107,3 FM * Třinecko 105,3 FM * Opavsko 102,6 FM * Bruntálsko 95,5 FM, nebo také na internetových adresách: www.rozhlas.cz/ostrava a www.play.cz/cesky-rozhlas-ostrava.

Poslouchejte ČRo Ostrava online