ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13754 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Mladí volí jednoznačně Evropu 2

0 Redakce PLAY.CZ 11.8.2010

Evropa 2 je podle aktuální studie Radio Projektu i nadále bezkonkurenčně nejoblíbenější rozhlasovou stanicí mladých ve věku 12 – 39 let, své prvenství drží tradičně také v Praze a ve středních Čechách, v celkovém pořadí napříč regiony i cílovými skupinami je Evropa 2 opět druhým nejsilnějším rádiem v České republice.

Evropa 2 svým programem orientovaným primárně na aktuální hudbu denně zaujme 911 tisíc posluchačů a týdně 1 850 tisíc posluchačů.

„Evropa 2 je bezesporu nejvýraznějším hudebním rádiem v České republice, a to jak díky svému playlistu, tak i díky úské spolupráci s nejdůležitějšímí hudebními akcemi, což jsou aktuálně např. letní festivaly jako Rock For People, Benátská noc, Sonisphere či Hip hop kemp,“ osvětluje úspěch svého rádia ředitel Evropy 2 Petr Vladyka. „Je zřejmé, že „jen o muzice“ to není, takže se trvale snažíme být našim posluchačům nablízku ve všech formách jejich životního stylu, a to nejen prostřednictvím vysílání jako takového, ale čím dál tím intenzivněji také ve formě internetových aktivit a projektů,“ doplňuje Vladyka.

„Vysoký podíl ekonomicky aktivních posluchačů i jejich atraktivní socioekonomické charakteristiky řadí tuto stanici mezi nejžádanější na českém trhu.Neznám lepší nástroj, jak efektivněji a s potřebnou intenzitou oslovit skupinu mladých lidí,“ říká Michal Beran, obchodní ředitel zastupitelství Regie Radio Music.

Poslouchejte Evropu 2 online