ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7312 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Miro Žbirka živě v Českém rozhlase České Budějovice

0 Redakce PLAY.CZ 28.11.2016

Legendární hvězda česko-slovenské populární hudby Miroslav Žbirka vystoupí ve středu 7. prosince od 19 hodin ve studiovém sále Českého rozhlasu České Budějovice v ulici U Tří lvů 1. Unikátní akustický koncert vysíláme živě na jihočeské frekvenci 106,4 FM a webu budejovice.rozhlas.cz.

miroslav-zbirka3-promo-fotoNejvětší hity plus novinky z posledního alba, nahraného ve slavných londýnských studiích Abbey Road, a trocha Beatles k tomu. To je hudební menu, které vám Miro Žbirka s kapelou naservírují hezky zatepla, živě a exkluzivně v přímém přenosu Českého rozhlasu České Budějovice.

Jak uvádí Petr Meškán, šéfredaktor Českého rozhlasu České Budějovice, každý půlrok zahrnuje koncertní dramaturgie jednu velkou hudební hvězdu: „Vzhledem k velmi dobrým osobním kontaktům se nám letos povedlo domluvit právě Mekyho Žbirku. Meky, jak mu důvěrně říkáme, má velmi kladný vztah k veřejnoprávním rozhlasovým studiím. V Budějovicích odehraje jedinečné vystoupení postavené přímo na míru našemu vysílání a také podmínkám studiového sálu.“ Letos na jaře byl vrcholem koncert Laca Decziho, který odvysíláme ze záznamu na Silvestra.

Jako speciální host na koncertu vystoupí zpěvačka Martha, se kterou Meky nazpíval jeden ze svých hitů Čo bolí to prebolí. O hudební doprovod se proslulému slovenskému zpěvákovi postarají špičkoví muzikanti: Karel Heřman (klávesy), Jan Ponocný (kytara) a Honza Horáček (kytara, klávesy).

Soutěžte o místenky: Posluchači Českého rozhlasu České Budějovice mohou být také osobně u toho. Stačí pozorně od 1. prosince poslouchat naše vysílání a v okamžiku, kdy zazní písnička Mira Žbirky, zavolat na číslo 386 355 444. Nejrychlejší vyhrává dvě vstupenky do hlediště studiového sálu.  Soutěž o vstupenky odstartuje také ve čtvrtek 1. prosince na webu budejovice.rozhlas.cz. Místenky nebude možné volně získat v den koncertu v rozhlasové recepci.

Nezapomeňte, Miro Žbirka živě v exkluzivním přímém přenosu ve vysílání Českého rozhlasu České Budějovice ze studiového sálu. Poslouchejte na 106,4 FM a budejovice.rozhlas.cz ve středu 7. prosince od 19 hodin.

Poslouchejte ČRo České Budějovice online

miroslav-zbirka-promo-foto miroslav-zbirka2-promo-foto