ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7064 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Milion denně, dva miliony týdně

0 Redakce 11.5.2007

Rádio Impuls má po posledním zveřejněném výzkumu poslechovosti rádií úsměv na rtech. Impuls stále první rádio v ČR. Výsledky potvrdily nejen dominantní postavení Ráááádia na rozhlasovém trhu, kdy dosáhlo nejlepších výsledků v historii Radio Projektu ve všech rozhodujících ukazatelích, ale také zvyšující se náskok Rádia Impuls vůči ostatním rádiím. Impuls poslouchá denně 996 tisíc posluchačů, tedy o 99, respektive o 117 tisíc posluchačů více než druhé respektive třetí rádio. Odstup v poslechovosti za týden (weekly reach) je ještě větší. S jedním 1.966 tisíci posluchačů má Rádio Impuls náskok před dalšími rádii, 265 respektive 278 tisíc posluchačů.

Nárůst v daily a weekly reach se spolu s rostoucí délkou doby poslechu promítl i do podílu na trhu. Jeho hodnota 13 % ukazuje, že Impuls je nadále jasně nejsilnějším rádiem na českém trhu, což potvrzuje i prvenství v rozhodujících cílových skupinách (první je například Rádio Impuls nejen v cílové skupině mužů, ale i skupině žen).

Radio Projekt přitom potvrdil i roli Rádia Impuls jako informačního média. Před veřejnoprávním Radiožurnálem má Rádio Impuls v daily reach náskok 310 tisíc, ve weekly dokonce 728 tisíc posluchačů.

„ Jsme ráááádi, že nám výsledky umožňují pokračovat v budování Ráááádia, rádia, které svým posluchačům nabízí kombinaci české hudby, zpráv, informací i zábavy,“ poznamenal k výsledkům Radio Projektu Jiří Hrabák, generální ředitel Radia Impuls. „Přitom ale doufáme, že i v budoucnosti budeme mít při výsledcích důvod k úsměvu.“

Rádio Impuls – Úsměv nám sluší!

Poslouchejte Radio Impuls online