ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 22704 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Metalhey Live Vol. 5

0 Redakce 1.5.2007

Iron Maiden, Rocková aréna Reality Oskar a Metalhey Live – hlavní body tohoto týdne.Nejúspěšnější česká kapela současnosti vyráží na turné a pro posluchače Radia Hey Ostrava a Brno to znamená, že budou mít šanci si zapařit na Corridě. Řeč je samozřejmě o kapele Kabát a jejich turné, které se zastaví jak v Ostravě, tak v Brně. Celý tento týden budeme rozdávat lupeny na jedinečnou hudební show.

Dva konkrétní dny – totiž středa a pátek – budou ve vysílání Radia Hey Ostrava a Brno obzvlášť důležité. Především pro kapely, které bojují o své místo před Iron Maiden, bude určitě středa tím datem, které si zatrhli v kalendáři.

2. května ve 24:00 hodin bude uzavřeno hlasování o nejlepší kapely pro pozici předskokanů Iron Maiden na jejich červnovém koncertě v Ostravě.

Členové kapely Iron Maiden po celou dobu pečlivě sledují vývoj situace a rozhodli se do výběru předskokanů aktivně zapojit. Iron Maiden i přes svoji velkou časovou vytíženost se sejdou nad nahrávkami nejlepších tří kapel a sami si vyberou jednu, která si spolu s nimi zahraje na jednom pódiu. Pro nás je to samozřejmě obrovská čest, že se skupina světového formátu takto intenzivně zajímá o dění na Radiu Hey Ostrava a Brno.

Na sobotu 5. května se ale těší nejen mladé kapely, ale také posluchači Radia Hey Ostrava a Brno, kteří dlouho volali po hitparádě a po nových nahrávkách z domácí produkce. Rocková aréna Reality Oskar jim jejich přání splní. Od této soboty každý týden premiérově v 19 hodin a v repríze potom vždy ve středu od 21ti se otevřou brány Rockové arény Reality Oskar. Už teď mohou fanoušci a posluchači hlasovat a poslechnout si první nasazenou desítku na www.rockovaarena.cz.

Kdo má ale chuť na živou muziku a je fandou pořadu Metalhey, ten by si neměl nechat ujít už páté vydání tohoto metalového speciálu na živo – Metalhey Live Vol. 5. Tentokrát v sobotu 5. května v Babicích u Rosic na jihu Moravy přivítá Radim Koziel kapely Vidock, Bad Face, Second End a další. Podrobnosti na www.metalhey.com .

Týden to bude skutečně nabitý a taková bude i celá nastávající letní sezona na Radiu Hey Ostrava a Brno.

Poslouchej radio Hey online