ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 21639 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Megakoncert pro všechny bezva lidi

0 Redakce 21.11.2007

Do Ostravy přijedou špičky současného popu!

Na Ostravsku zakořenila nová tradice. Rok co rok na podzim se lidé scházejí na Megakoncertu pro všechny bezva lidi. Letošní oslava narozenin Radia Čas nebude výjimkou. V sobotu 1. prosince v ostravské ČEZ Aréně zazpívají Věra Špinarová, Petr Rezek, skupina No Name, Petr Bende, přijedou i idoly mladé generace, zpěvačky Lucie Vondráčková a Ewa Farna. Třešničkou na dortu bude vystoupení skupiny Abba Stars, která připomene největší hity legendární Abby. Hlavní hvězdou večera bude slovenská kapela Elán, která se do Ostravy vrací po dlouhé době. Megakoncert pro všechny bezva lidi odstartuje v 17:00 hodin a milovníky dobré muziky jistě potěší i narozeninové vstupné 90 korun. Děti do 130 cm v doprovodu rodičů mají vstup zdarma.

Na pódiu Megakoncertu se i tento rok vystřídá řada hostů. Radiu Čas přijedou popřát k narozeninám například primátor Ostravy, pan Petr Kajnar, oblíbený ostravský zpěvák Zdeněk Krásný a pozváni jsou také fotbalisté Baníku. Diváky jistě pobaví videosekvence s medailonky moderátorů rádia i ukázky dění a práce v nejposlouchanější moravské stanici. Publikum v hale bude mít opět možnost sdělovat všem své bezprostřední pocity prostřednictvím SMS zpráv, které se budou průběžně promítat na velkoplošné obrazovce.

Megakoncert pro všechny bezva lidi Radia Čas je oblíbená akce, na které se rodí nová přátelství, potkávají se kamarádi i celé rodiny. To vše spojují česká muzika a dobrá nálada. Lístky na prosincový Megakoncert byly vyprodány téměř měsíc před koncertem. I to svědčí o velké oblíbenosti této akce. O poslední vstupenky mohou lidé soutěžit pouze ve vysílání Radia Čas. Tým rádia v současnosti hledá řešení, jak přiblížit zážitky z narozeninové show všem, na které lístky nezbyly. Jedním z nich budou velkoplošné projekce pro publikum před halou.

Radio Čas je trvale nejposlouchanějším moravským rádiem. Krátce po zahájení vysílání v roce 1998 vsadilo na pohodové české písničky, které všichni dobře znají, a slaví obrovské úspěchy napříč generacemi. Alespoň jednou týdně si Radio Čas naladí 416.000 posluchačů. Stanice vysílá v Moravskoslezském, Olomouckém i Zlínském kraji.

Více informací najdete na www.casradio.cz.

Poslouchejte radio Čas online