ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12580 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Megakoncert pro všechny bezva lidi

0 Redakce 28.11.2007

Ostravský Megakoncert Radia Čas je beznadějně vyprodán. Zájem o něj je letos mimořádný. Nejposlouchanější moravská stanice má pro své posluchače příjemný dárek. Tento rok si může vychutnat narozeninovou show každý, kdo bude chtít. Dění ve vyprodané ČEZ Aréně se bude promítat na velkoplošné projekci před halou. Celý galavečer bude navíc vysílán živě na vlnách Radia Čas*. Atmosféru Megakoncertu si budou moci vychutnat posluchači na celém světě prostřednictvím internetového vysílání přes www.casradio.cz**.

Brány ČEZ Arény se pro návštěvníky otevřou v 15:30 a celá narozeninová show odstartuje v 17:00 hodin.

V sobotu 1. prosince v ostravské ČEZ Aréně zazpívají Věra Špinarová, Petr Rezek, skupina No Name, Petr Bende, přijedou i idoly mladé generace, zpěvačky Lucie Vondráčková a Ewa Farna. Třešničkou na dortu bude vystoupení skupiny Abba Stars, která připomene největší hity legendární Abby. Hlavní hvězdou večera bude slovenská kapela Elán, která se do Ostravy vrací po dlouhé době.

Na pódiu Megakoncertu se i tento rok vystřídá řada hostů. Radiu Čas přijedou popřát k narozeninám například hejtman Moravskoslezského kraje Evžen Tošenovský, primátor Ostravy Petr Kajnar, oblíbený ostravský zpěvák Zdeněk Krásný a pozváni jsou také fotbalisté Baníku. Diváky jistě pobaví videosekvence s medailonky moderátorů rádia i ukázky dění a práce v nejposlouchanější moravské stanici. Publikum v hale bude mít opět možnost sdělovat všem své bezprostřední pocity prostřednictvím SMS zpráv, které se budou průběžně promítat na velkoplošné obrazovce.

Megakoncert pro všechny bezva lidi Radia Čas je oblíbená akce, na které se rodí nová přátelství, potkávají se kamarádi i celé rodiny. To vše spojují česká muzika a dobrá nálada. Lístky na prosincový Megakoncert byly vyprodány téměř měsíc před koncertem. I to svědčí o velké oblíbenosti této akce. O poslední vstupenky mohou lidé soutěžit v těchto dnech pouze ve vysílání Radia Čas.

Radio Čas je trvale nejposlouchanějším moravským rádiem. Krátce po zahájení vysílání v roce 1998 vsadilo na pohodové české písničky, které všichni dobře znají, a slaví obrovské úspěchy napříč generacemi. Alespoň jednou týdně si Radio Čas naladí 416.000 posluchačů***. Stanice vysílá v Moravskoslezském, Olomouckém i Zlínském kraji.

Více informací najdete na www.casradio.cz.

*) Radio Čas – okruhy Ostravsko, Slezsko, Valaško a Olomoucko
**) www.casradio.cz – přímý přenos na streamech Radia Čas Ostravsko a Olomoucko
***) Zdroj: SKMO RadioProjekt, SKMO, STEM/MARK-Median, 1.4.-30.9.2007, cílová skupina 12-79 let

Poslouchejte radio Čas online