ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 16360 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Listopadová výstava fotografií Volného sdružení umělců jižních Čech

0 Redakce PLAY.CZ 30.10.2013

Výstavní prostor rozhlasové kavárny v listopadu uvádí fotografickou výstavu členů Volného sdružení umělců jižních Čech. Zdeněk a Hana Zajíčkovi a Paul Balek společně představují to nejzajímavější ze své autorské tvorby. Vernisáž se uskuteční v pátek 1. listopadu v 18 hodin. Těšíme se na vaši návštěvu v budově Českého rozhlasu České Budějovice.

VSUJČ - Český rozhlas - plakátHana Zajíčková fotografuje fragmenty přírody a dává jim další rozměr tím, že do fotografií vpisuje své básnické příběhy a příměry. Zdeněk Zajíček se věnuje reportážní fotografii a ženskému aktu. Paul Balek prezentuje své HDR fotografie s různými pohledy na architekturu a techniku, ale fotí i přírodu.

Volné sdružení umělců jižních Čech se svými aktivitami zaměřuje převážně na neprofesionální umění s cílem pomoci začínajícím a středně pokročilým umělcům s jejich prezentací. Je často velmi těžké bez kontaktů a znalosti prostředí prezentovat tvorbu na veřejnosti. Sdružení tak už podalo pomocnou ruku velké řádce českých i zahraničních umělců.

Fotografie si můžete prohlédnout v pracovních dnech mezi 9. a 18. hodinou ve výstavním prostoru denní kavárny v budově Českého rozhlasu České Budějovice v ulici U Tří lvů 1 do konce listopadu.

Další informace i mnoho praktických tipů je k dispozici na webových stránkách budejovice.rozhlas.cz a na facebook.com/cbrozhlas.

Poslouchejte ČRo České Budějovice online