ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28403 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Léto na rádiu Frekvence 1

0 Redakce 6.7.2008

Frekvence 1 během července a srpna přináší všechny vaše oblíbené pořady.Prázdniny si bere pouze Pressklub, který si posluchači budou moci naladit zase od pondělí 25. srpna.

A i v horkých letních dnech připravila Frekvence 1 pro posluchače řadu skvělých soutěží. V pondělí 7. července začínají hned dvě novinky.

Posluchači mohou po celé léto, od 7. července do 31. srpna posílat na web Frekvence 1 svoje nejpovedenější, nejzvláštnější a nejvtipnější fotky. Každý týden sami posluchači vyberou tu, která je nejvíce oslovila, a jejího autor a Frekvence 1 odmění. Ty nejlepší tři prázdninové fotografie dostanou ještě speciální cenu. Pro více informací sledujte www.frekvence1.cz

V pondělí 7. července ještě také startuje soutěž o ceny spojené s filmem Bathory. Tento dramatický příběh Čachtické paní přináší nové údaje, pohledy a otázky. Vyhrává ten, kdo bude mít jen trochu štěstí a kdo se dokáže rozhodnout – byla paní Bathory obětí nebo zločincem?

V srpnu se zase posluchači budou moci vypravit s Frekvencí 1 na řecké ostrovy, kde se točil film Mamma Mia. Soutěž začíná 4. srpna.

A samozřejmě, i během prázdnin platí, že Frekvence 1 platí vaše účty.

Poslouchejte radio Frekvence 1 online