ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 27498 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Léto na rádiu Evropa 2

0 Redakce 6.7.2008

Na rádiu Evropa 2 se v době od 14. července do 8. srpna v Ranní show objeví ostré sourozenecké duo Lenka Vodná, Ondřej Vodný. Leoš Mareš, Patrik Hezucký a Lucie Šilhánová, kteří si vybírají zasloužené volno, navíc nechají posluchačům v éteru spoustu “věcí” – takže je na co se těšit.

Během léta taky proběhne řada výjimečných soutěží, Evropa 2 rozdá ceny skoro za milion – o důvod víc, proč si i na pláži pustit rádio. Tady jsou některé z nich:

Od 14. července do 29. srpna se začne soutěžit o celkem 222 páru originálních botek crocs. Pravidla jsou jednoduchá, stačí v čase 9 – 20 h. zachytit výzvu moderátora a být tím šťastlivcem, který pošle na vyhlášené číslo sms jako dvě stě dvacátý druhý.

Od 14. července až do 25. července si posluchači Evropy 2 mohou vytelefonovat zájezdy, každý za 44 444 Kč. A následně, od 28. července do 8. srpna – v rámci konceptu Nastav uši hvězdám, se soutěží o 20 vstupenek (i s dopravou) na koncert popové divy Madonny v Berlíně.

Další soutěže a podrobnosti jsou či budou k nalezení na webových stránkách www.evropa2.cz , stejně tak jako informace k letním festivalům, na nichž nebude chybět vyhlášený maxximálně pohodový a hudební stan Evropy 2.

Poslouchejte Evropu 2 online