ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7006 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Leoš Mareš: Do ranní show nikoho nepustíme!

0 Redakce PLAY.CZ 4.6.2010

Leoš Mareš se na stránkách novin a časopisů objevuje pravidelně, ale rozhovory do všech stran nerozdává. Teď však máte možnost zjistit o něm víc!

„Vypadá to, že na Evropě 2 budeme s Patrikem a Luckou vysílat navždy. Špatná zpráva pro všechny , co by si chtěli zavysílat – možná vaše děti, nebo vnuci,“ řekl s notnou dávkou nadsázky pro magazín Exxtra.

A nejen to, prozradil také, jestli si s kolegy z rádia lezou na nervy: „V éteru moc ne, což je dobře. A když jo, tak se z toho snažíme dostat nějakým očišťujícím procesem, aby se nám to příště nestávalo. Oba ctíme jednu věc a to je zodpovědnost vůči posluchačům. My dva bychom se klidně pohádali, ale problém je v tom, že když se pohádáme navážno, tak to odnesou lidi a to my ani jeden nechceme.“

Přečtěte si také, koho by ještě Leoš přibral do party, kolik vydělává Pavel Cejnar, koho líbá Libor Bouček a co dělala Agáta Hanychová, když se na Evropě 2 ještě vysílalo francouzsky!

Titul Exxtra vydává rádio Evropa 2 u příležitosti svých dvacátých narozenin. Unikátní šestnáctistránkový projekt představí svou historii plnou jedinečných osobností, zásadních událostí a zábavných pikantností.

Právě teď si ho můžete na stránkách Evropy 2 stáhnout zcela zdarma!

www.evropa2.cz

Poslouchejte Evropu 2 online