ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6400 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Legendární Chuck Norris vysílá na Evropě 2!

0 Redakce PLAY.CZ 1.6.2010

Od prvního června se „Liga mistrů Evropy 2“ rozroste o dvě exkluzivní posily – Ivu Vavřínovou, „ex-sporťačku“ z TV Nova, a samotného Chucka Norrise!

Měli by se mít pánové Mareš, Bouček a Cejnar na pozoru před ocelovou pěstí Chucka Norrise? To nebude třeba. Chuck Norris bude kolegy a hlavně posluchače posílat k zemi pouze pravidelným „hláškováním“, speciálně připraveným právě pro vysílání Evropy 2.

Český hlas legendárního mistra bojových umění vám bude stoprocentně povědomý – vězte, že stejný dabér namluvil všechny u nás uvedené Norrisovy filmy a seriály!

Druhou zásadní posilou týmu Evropy 2 se stane Iva Vavřínová, která je nefalšovaným důkazem toho, že lze skloubit blond vlasy, pořádnou nálož inteligence a hutný hlas barového povaleče k tomu.

„Liga mistrů Evropy 2“ bude posluchače nově bavit od úsvitu do soumraku.

V šest ráno zápas rozehrává neúnavná trojka – Leoš Mareš, Patrik Hezucký a Lucka Šilhánová. V devět hodin převezme rozehřáté posluchače na Afterparty Libor Bouček se svou dvorní šoubyzovou reportérkou, Agátou Hanychovou . Na dvanáctou hodinu nastupuje do éteru nový klenot Evropy 2 – Iva Vavřínová, po které v 15:00 přebírá otěže Pavel Cejnar. Celý den orámuje svými originálními hláškami, resp. fórky o sobě samotném, nestárnoucí Chuck Norris.

Poslouchejte Evropu 2 online