ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 9260 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Langerová bude probouzet Pražany

0 Redakce PLAY.CZ 3.12.2008

Zpěvačka Aneta Langerová dočasně změní svou práci. Z rádia ji sice uslyšíme, ale tentokrát v roli moderátorky. Toto povolání si vyzkouší na pražském Expresradiu.

“Byl to takový nápad na netradiční moderování. Oslovíme známé lidi, aby nám pomohli spolumoderovat ranní relaci,” řekl šéf vysílání Filip Žemlička s tím, že se Aneta postaví za moderátorský mikrofon již 16. prosince od 07:00 do 10:00 hodin
a posluchače bude provázet ranním vysíláním společně s moderátorkou Veronikou “Koko” Kokešovou.

První česká SuperStar byla tento rok plně vytížená koncertováním, takže tuto akci bere jako takové odreagování. “Expresradio máme rádi, protože jsme s nimi spolupracovali, a když přišla tahle nabídka, tak nás to zaujalo a říkali jsme si, proč ne,” řekl Anetin bratr a manažer Nikola Langer.

“Jediné, na co se Aneta netěší, je to brzké vstávání. Musí být ve studiu chvíli před sedmou,” prozradil Nikola.

K mikrofonu Expresradia se brzy postaví také Laďka Něrgešová, která byla historicky první moderátorkou a zahajovala vysílání Expresradia 2. ledna 2002.

Expresradio se prezentuje hlavně jako hudební rádio zaměřené na kvalitní brit pop, ale v jeho vysílání nechybí mluvené slovo ani zajímavé rubriky. Například unikátní pořad v anglickém jazyce The Dr. Bob show, který se přesunul na odpolední čas 17.00 – 19.00 hod, nebo čtvrteční Black Starr Radio show – pořad moderovaný známými DJ´s Orionem a Trafikem. Oblíbená je také sobotní rubrika Autozone s Petrem Horákem, nebo Muzikizum, ve kterém si hudbu vybírají sami posluchači.

Kompletní schéma na www.expresradio.cz

Poslouchejte Expresradio online