ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6583 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Lake Malawi zaplnili Retro Music Hall

0 Redakce PLAY.CZ 5.12.2014

Divize No Limits, která patří společnosti Lagardere, v úterý v pražském klubu Retro Music Hall uvedla další z řady svých úspěšných koncertů. Nadějní Lake Malawi přilákali v adventním čase přes šest set návštěvníků.

Albert Černý už pražské Retro dokázal zaplnit se svojí bývalou kapelou Charlie Straight. I v nové sestavě s názvem Lake Malawi si s chutí zahrál songy s příchutí britských ostrovů. Na úterním koncertu v Retro Music Hall si tuto mladou kapelu, která je jako jedna z mála doma v Česku i v zahraničí, nenechalo ujít přes šest stovek lidí.

Svůj první singl Always June nahráli muzikanti v Londýně s pomocí producentů světových kapel a měli velkou příležitost objevit se ve vysílání radia BBC. Právě debutový singl i díky vysílání na rádiu Evropa 2 vzbudil největší ohlas publika. Ostrovní atmosféru na pražském koncertě navodili předskokani z Newcastlu, kapela Kosoti.

Koncert Lake Malawi završil řadu kulturních akcí pořádaných v roce 2014 produkcí No Limits, ke spokojenosti hudebních fanoušku i partnerů. K velkým letošním úspěchům No Limits patřily především koncerty kapel Lucie, Richarda Müllera, výjezdní akce rádia Frekvence 1 či netradiční lyžařský zájezd do Alp spojený s koncerty předních českých interpretů.

www.lagardere.cz