ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 30030 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Lagardère spouští multimediální projekt ZET

0 Redakce PLAY.CZ 3.6.2013

Od soboty 1.6 se rozjíždí nový multimediální projekt skupiny Lagardère ZET, který zahrnuje nový byznysový web  ZET.cz a rádiové vysílání programového bloku Studio ZET

Obsah webu ZET.cz bude mít stejně jako vysílání rádia BBC zpravodajsko-informační charakter a jeho cílem bude přinést čtenářům rychlý přehled ze světa byznysu, vědy, kultury a společnosti. Od soboty se stal podstatnou součástí vysílání rádia BBC programový blok nazvaný Studio ZET. Ten probíhá denně mezi 8. a 11. a 13. a 16. hodinou.

Naší ambicí není další server s minutovým zpravodajstvím,“ říká k projektu ZET.cz Lubor Zoufal, ředitel on-line divize Lagardère Active ČR. „Chceme přinášet nadhled, kontext a šetřit našim návštěvníkům čas. Přehlednost, jednoduchost a užitečnost jsou charakteristiky, které definují informace a služby pro byznys postupně představované na webu Zet.cz.“

Prostřednictvím webu ZET.cz vysílá i nový rádiový stream Rádio ZET. Tvoří jej celodenní vysílání odvozené od Studia ZET. Pro posluchače, kteří zmeškali vysílání, anebo se chtějí k zajímavým tématům vrátit, je k dispozici sekce se záznamem tří dnů zpětně. Informační servis je dostupný i ve verzi optimalizované pro mobilní telefony, pro ty se současně připravuje i nová aplikace. Web ZET.cz se stejně jako Studio ZET zaměřuje na náročnější posluchače, manažery na všech úrovních řízení, vedoucí pracovníky a lidi s vyšším vzděláním.

V rámci projektu ZET se v mediálním domu Lagardere rozvíjí specializovaná redakce, která využívá zpravodajského zázemí skupiny. Logo (v příloze) k projektu ZET bylo vytvořeno in house.

www.lagardere.cz

www.zet.cz