ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 25920 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Lagardere spouští dětský web PIGY

0 Redakce PLAY.CZ 6.9.2010

1.září spouští společnost Lagardère Active ČR plnou verzi další ze svých internetových aktivit – web pro děti PIGY.

Zábavní web je určen pro děti předškolního a mladšího školního věku v přibližném rozsahu 3-8 let. Hlavní devizou webu jsou internetová rádia s dětskými pohádkami, nejznámějšími písničkami z pohádek a rádio dětských hitů, tzv. Disco Trysko. Databáze, kterou Lagardère stále rozvíjí, již dnes obsahuje stovky písniček a pohádek.

Rozhlasové streamy doplňují hry, které dětem pomáhají trénovat paměť a soustředění, omalovánky zase rozvíjí jejich představivost. Do budoucna web chystá rozšíření o další sekce. Projekt Školička děti naučí základy matematiky a angličtiny, aplikace Jak na to pomůže dětem zvládnout jednoduché úkony, jako jsou skládanky z papíru, nebo zavazování tkaniček.

„Na začátek školního roku připravujeme spousty novinek, které by se dětem mohly líbit. Dále chystáme s Hankou Kynychovou (a jejím sportovním klubem Hejbej se) lekce cvičení natočená jako videa pro nejmenší děti. Během podzimu doplníme školičku o další příspěvky, jako např. Víte kolik je hodin či Abecedu,“ říká Zdenka Chocholoušová, vedoucí oddělení on-line produktů Lagardère Active ČR.

www.pigy.cz