ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5585 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Laďka Něrgešová zpět do Expresradia

0 Redakce PLAY.CZ 20.1.2009

Moderátorka a herečka Laďka Něrgešová se poprvé od porodu syna Adama vrací za mikrofon. A to rovnou do rádia, ve kterém před sedmi lety sama zahajovala vysílání.

“Nevím, jak zvládnu ranní vstávání, ale do Expresradia se moc těším, oslavím tak zpětně 7. narozeniny rádia a předčasně ty moje, únorové” řekla moderátorka Laďka s tím, že se postaví za moderátorský pult již 28. ledna a posluchače bude provázet vysíláním společně s moderátorkou Veronikou “Koko” Kokešovou od 8 do 10 hodiny ranní.

Moderátorka byla v poslední době plně zaměstnána svým synkem Adamem, uvidíme, zda si ho vezme s sebou i do proskleného studia Expresradia na Radlické ulici v Praze.

Expresradio se prezentuje hlavně jako hudební rádio zaměřené na kvalitní brit pop, ale v jeho vysílání nechybí mluvené slovo ani zajímavé rubriky. Například unikátní pořad v anglickém jazyce The Dr. Bob show, který se přesunul na odpolední čas 17.00 – 19.00 hod, nebo čtvrteční Black Starr Radio show – pořad moderovaný známými DJ´s Orionem a Trafikem. Oblíbená je také sobotní rubrika Autozone s Petrem Horákem, nebo Muzikizum, ve kterém si hudbu vybírají sami posluchači.