ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 17258 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Křížem krajem celé léto

0 Redakce PLAY.CZ 29.6.2010

Ve čtvrtek 1. července startuje již šestý ročník, mezi posluchači Českého rozhlasu Ostrava, oblíbené turistické soutěže Křížem krajem. Po zdolání dvanácti určených cílů mohou soutěžící získat např. zájezdy, horská kola, outdoorové vybavení a další atraktivní ceny.

Soutěž KŘÍŽEM KRAJEM probíhá po celé prázdninové měsíce. Letošní soutěžní karta zavede účastníky na dvanáct zajímavých míst Moravskoslezského kraje – na některé beskydské vrcholy, do zámků, na hrad a dokonce i do rodinného pivovaru ve Vojkovicích. „Z těchto určených míst budou soutěžící sbírat razítka do soutěžní karty a zároveň odpovídat na dvanáct otázek, které se týkají těchto cílů. Soutěžní kartu najdou zájemci už teď a v průběhu soutěže v informačních centrech našeho kraje, v cílových místech a samozřejmě na recepci Českého rozhlasu Ostrava,“ řekla Marcela Cisovská z oddělení marketingu ČRo Ostrava.
Nápovědy k zadaným otázkám mohou účastníci soutěže slyšet na frekvencích ČRo Ostrava v některém z prázdninových pořadů stejného názvu (Křížem krajem), který se vysílá každý všední den od 9:15 hodin. Soutěžní karty musí být odevzdány do 31. srpna, vyhlášení výsledků pak proběhne v dopoledním vysílání v pátek 3. září.

Jaké výhry na soutěžící čekají? „Letos jsme pro ně nachystali velmi atraktivní mix cen např. tři zájezdy – jeden k moři na Krétu, pak do maďarských lázní Harkány nebo do rakouského penzionu Zellerhof u jezera Lunz am See. Dále mohou vyhrát tři horská kola značky 4EVER, cyklistické doplňky, digitální fotoaparát, encyklopedie, stany, outdoorové vybavení a spoustu dalších zajímavých cen. Bližší informace o soutěži a podmínkách získají soutěžící z našich internetových stránek,“ řekl Daniel Martínek z marketingového oddělení Českého rozhlasu Ostrava. „Počet účastníků je rok od roku vyšší. Věříme, že letos překonáme loňský rekord došlých karet. Tehdy k nám dorazilo 1 522 karet,“ doplnil Daniel Martínek.

Výhercem se stane ten, komu se podaří nejlépe vyplnit soutěžní kartu. Nejdříve se bude hodnotit počet získaných razítek, poté počet správně zodpovězených otázek. V případě shody u více soutěžících rozhoduje o pořadí výherců správně zodpovězená tipovací otázka nebo nejbližší tip. Vyhlášení výsledků proběhne ve vysílání v pátek 3. září a to na frekvencích: REGION 99,0 FM * Ostravsko 107,3 FM * Třinecko 105,3 FM * Opavsko 102,6 FM * Bruntálsko 95,5 FM nebo také na internetové adrese www.rozhlas.cz/zive.

Poslouchejte ČRo Ostrava online