ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 16686 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Koncerty v přímých přenosech jsou zpátky v budově ostravského rozhlasu

0 Redakce PLAY.CZ 23.2.2017

Po několika měsících oprav prostor hudebního Studia 1 zahájí Karel Hegner a CM Aleše Smutného letošní rozhlasovou koncertní sezónu. Posluchači, kteří v soutěži Českého rozhlasu Ostrava vyhrávají vstupenky, si 2. března přijdou poslechnout koncert rovnou do znovu otevřeného studia.

V předchozích měsících řešilo ostravské studio Českého rozhlasu ty nejpalčivější problémy Studia 1, jako je oprava topení, vzduchotechniky a střechy. Zatím je dokončena první fáze oprav, kompletní rekonstrukce návštěvnických prostor celého studia je v plánu v průběhu příštích dvou let. „V první fázi oprav jsme řešili hlavně vzduchotechniku a topení, aby se našim návštěvníkům během koncertů dobře dýchalo a bylo jim v sále příjemně, “ říká Pavel Antoniazi, vedoucí oddělení provozu Českého rozhlasu Ostrava. Dodává, že velkorysejší přestavba diváckého a posluchačského zázemí, posilující návštěvnický komfort, patří mezi dlouhodobé priority místního managementu.

Opravy Studia 1 probíhaly od srpna minulého roku a koncerty ostravského rozhlasu tak byly dočasně pořádány v nedalekém Divadlu loutek. Nejbližší koncert Karla Hegnera a CM Aleše Smutného už ale bude probíhat zpátky v domácím prostředí budovy Českého rozhlasu na Šmeralově ulici v Ostravě. Lístky na úvodní koncert letošního roku jsou k dostání pouze pro věrné posluchače, kteří po výzvě ve vysílání co nejrychleji zatelefonují do vysílání Českého rozhlasu Ostrava. Výherci si tak budou moci už na této hudební akci vychutnat první změny ve Studiu 1.

Poslouchejte ČRo Ostrava online