ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5962 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Koncert Kobeřanky na ČRo Ostrava

0 Redakce PLAY.CZ 1.8.2011

Český rozhlas Ostrava odvysílá ve čtvrtek 4. srpna od 18.00 hodin záznam koncertu dechové hudby Kobeřanka ze slezských Kobeřic. Hodinový záznam byl pořízen v hudebním studiu 28. května, v ten den proběhl v ostravském studiu Českého rozhlasu Den otevřených dveří.

„Kobeřanka prošla za posledních šest let velkými změnami a z nenápadné vesnické šumařské muziky se stala uznávaná dechová hudba s vlastní tvorbou věnovanou Kobeřicím a Slezsku,“ říká redaktor ČRo Ostrava Artur Kubica, který květnový koncert pro návštěvníky uváděl.
Dechová hudba Kobeřanka si dobyla srdce i posluchačů Českého rozhlasu Ostrava. O její písně je velký zájem v pořadech Hudební pošta nebo Přání plná písniček, ve kterých posluchači posílají písně s přáním svým blízkým a známým. Hrají se převážně písně z její poslední desky s názvem „My koberští muzikanti“, která se loni kompletně nahrávala v Českém rozhlase Ostrava.

Hodinový záznam květnového koncertu dechové hudby Kobeřanka naladí posluchači Českého rozhlasu Ostrava ve čtvrtek 4. srpna od 18.00 hodin na frekvencích: REGION 99,0 FM * Ostravsko 107,3 FM * Těšínsko 105,3 FM * Opavsko 102,6 FM * Bruntálsko 95,5 FM nebo také na internetových adresách: www.rozhlas.cz/zive a www.play.cz/cesky-rozhlas-ostrava.

Poslouchejte ČRo Ostrava online