ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28580 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Komiksový scénárista Vlastislav Toman hostem U Tří lvů

0 Redakce PLAY.CZ 22.2.2016

Český rozhlas České Budějovice připravil jedinečný cyklus besed se zajímavými osobnostmi ve své studiové budově v Českých Budějovicích. Cyklus jsme prozaicky pojmenovali „Host U Tří lvů“ podle jména ulice, odkud vysíláme. Naším prvním hostem bude v úterý 23. února spisovatel a komiksový scénárista Vlastislav Toman.

Komiks Příhody Malého boha v časopise ABC. Scénáristou komiksu byl Vlastislav Toman - Foto Andrea ZahradníkováSci-fi náměty Vlastislava Tomana byly otištěny v řadě dobrodružných i populárně naučných knih a jako komiksy vycházely na pokračování v časopisu ABC, jehož byl i dlouholetým šéfredaktorem. Komiksy Příhody Malého boha nebo Kruanova dobrodružství si i dnes vybaví řada z vás.

Veřejná beseda v rozhlase s Vlastislavem Tomanem začíná v 17 hodin. Předchází jí i rozhlasový rozhovor po 14. hodině odpoledním radioproudu Českého rozhlasu České Budějovice. Přijďte si popovídat s naším Hostem U Tří lvů. Vstup je volný.

Dále se brzy můžete těšit na besedu s hercem, členem divadla Járy Cimrmana a píseckým rodákem Petrem Bruknerem nebo na Šumné stopy autorské dvojice Radovan Lipus – David Vávra o odkazu českých architektů ve světě.

Další informace i mnoho praktických tipů je k dispozici na webových stránkách budejovice.rozhlas.cz a na facebook.com/cbrozhlas.

Poslouchejte ČRo České Budějovice online

Komiks Příhody Malého boha v časopise ABC. Scénáristou komiksu byl Vlastislav Toman2 - Foto Andrea Zahradníková